Ocelové haly a konstrukce

Typická řešení hal: Rámová konstrukce z válcovaných prolamovaných nosníků, sekundární konstrukce (vaznice, paždíky) z lehkých, žárově pozinkovaných profilů Z a C. Konstrukce je na patky kotvena kloubově, což přináší značnou úsporu při zakládání stavby.

Zoom gallery   Zoom gallery   Zoom gallery   Zoom gallery   Zoom gallery   Zoom gallery  Zoom gallery

Atypická řešení hal: Konstrukce dle individuálně zpracované dokumentace a dle přání investora (konstrukce příhradové, prostorové a pod.)

Zoom gallery   Zoom gallery   Zoom gallery   Zoom gallery   Zoom gallery   Zoom gallery   Zoom gallery   Zoom gallery   Zoom gallery   Zoom gallery  

Opláštění zateplené: Kazetové pláště s minerální vatou (vysoká pož. odolnost). Sendvičové panely s izolací z PUR pěny (výborné izolační vlastnosti). Sendvičové panely s izolací z min. vaty (vysoká pož. odolnost).

Zoom gallery   Zoom gallery   Zoom gallery   Zoom gallery Zoom gallery   Zoom gallery   Zoom gallery   Zoom gallery Zoom gallery   Zoom gallery   Zoom gallery

Opláštění nezateplené: Trapézové plechy s vysoce kvalitní povrchovou úpravou PE, HDP.

Zoom gallery   Zoom gallery   Zoom gallery

Opláštění nezateplené s protikondenzační úpravou: Trapézové plechy s vysoce kvalitní povrchovou úpravou PE, HDP, a protikondenzační úpravou na interiérové straně střešního pláště – odstraňuje obvyklé problémy nezateplených hal s kondenzací vzdušné vlhkosti.

Zoom gallery   Zoom gallery

 

 

MPM - konstrukce s.r.o. > Nabízíme > Ocelové haly a konstrukce